Cześć! 🙂 Jak już trafiliście do nas, to poznajmy się bliżej. 🙂

Miałem być informatykiem, a później jeszcze psychologiem, a zostałem fotografem.

Fotografia ślubna od wielu lat to dla mnie codzienność oraz życiowa pasja. Ta życiowa pasja nie ogranicza się jedynie do zbioru kolejnych reportaży czy do albumów, jakie otrzymujecie ode mnie. Swoją pracą staram się głównie pokazywać emocje takie jak radość, łzy oraz łapać chwile, pokazywać ten decydujący moment, którego już nie powtórzy się dokładnie tak samo, gdybyśmy chcieli go odtworzyć.

Już dawno temu zdałem sobie sprawę, że zawód fotografa ślubnego, to coś pięknego i pozwala rozwijać się z każdym kolejnym reportażem.

Ci, którzy już nas znają, to wiedzą, że prócz fotografii ślubnej w naszej ofercie jest również reportaż video. Jeśli poszukujecie dla siebie również usługi filmowania to zapraszam Was do galerii video oraz do zapoznania się z pakietami jakie oferujemy.

Mamy zgrany zespół młodych, ambitnych osób. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Waszych potrzeb bez sztywno ustalonych ram dotyczących obróbki materiału foto oraz video.

Gdzie pracujemy? W zasadzie nie ma miejsca w które byśmy nie dojechali. Zarówno na terenie całej Polski oraz za granicą podejmiemy się pracy dla Was i z Wami. Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi i móc stworzyć wyjątkową pamiątkę. 🙂

 

Poniżej film z moim skromnym udziałem. Zdecydowanie łatwiej jest mi się pokazać niż pisać o sobie. 😉 Realizacja i montaż – Studio Koliber.